Strona główna
Powołanie
Porozmawiaj
Spotkanie z ...
Jednym słowem
Drzwi Otwarte
Krużganek zakonny
Śladami świętych
Moja modlitwa
Listy od Was
Warto przeczytać
Galeria Foto

-- Partnerzy portalu --

Wydawnictwo Sióstr Loretanek

Żywa Wiara

Misyjne Drogi

-- Polecamy --

Oaza - Ko¶ciół Domowy
Warto przeczytać

 Ciekawe i Wartościowe - Wydawnictwa Zgromadzeń Zakonnych


"Różaniec"

Różaniec w rodzinie - rodzina z różańcem - to droga do jej duchowej siły!
"Różaniec" wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy pragną być bliżej Pana Boga. Każdy artykuł - jak odmawiane dziesiątki różańca, stopniowo - prowadzi czytelnika przez wszystkie tajemnice życia: radosne, światła, chwalebne i bolesne. Poprzez praktyczne wskazówki pismo staje się cennym drogowskazem i przewodnikiem po codziennych dylematach.
W Jubileuszowym Roku, w którym świętujemy 100 lat od ukazania się pierwszego numeru "Kółka Różańcowego", co miesiąc proponujemy inny temat. Każdy jednak numer zawiera stałe elementy - dodatek "Zasłuchani w Słowo Boże", czyli fragment Ewangelii na każdy dzień z komentarzem, rozważania różańcowe wszystkich 20 tajemnic oraz konferencję formacyjną.
Zapraszamy do lektury "Różańca" oraz na stronę internetową: www.rozaniec.eu.

Najnowszy Numer      Zamów teraz 
 

"Tak rodzinie"

Ten miesięcznik jest jak przewodnik, który prowadzi czytelników po dzisiejszych drogach rodziny. Mówi językiem prostym, żywym i obrazowym. Optymistycznie i pozytywnie patrzy na świat.

Stałe rubryki:
Co warto zobaczyć
Savoir-vivre
Jak oszczędzać?
Mam problem z...
Trudne pytania
Co grozi Twojemu dziecku?
Po co nam wyznanie wiary?
Sposoby na wspólne spędzanie czasu
i inne...

Najnowszy Numer      Zamów teraz 
 

"Anioł Stróż"

Kochani Anielscy Przyjaciele!

"Mowa jest srebrem, a milczenie złotem". Nie znaczy to, że marcowy "Anioł Stróż" nie ma Wam nic do powiedzenia. Owszem, ma. Tym razem jednak chce byście wiedzieli jak ważne są słowa przez nas wypowiadane i że nie można "chlapać jęzorem" na lewo i prawo bez opamiętania. Dlaczego? Pismo święte mówi, że język ludzki jest jak ster w statku. Najmniejszy narząd w całym ciele, a od niego tak wiele może zależeć. Ale co ja będę tyle opowiadać. Przeczytajcie marcowego "Anioła Stróża", a sami się przekonacie. Myślę, że warto trochę pomilczeć i dać szansę w tym czasie Wielkiego Postu samemu Panu Jezusowi, który ma nam do powiedzenia z krzyża same ważne rzeczy. A jeśli już mówić to tylko wprost do Bożych uszu... jak w konfesjonale. W takim razie życzymy ciszy.

Najnowszy Numer      Zamów teraz 

  strona główna

Copyright (c) 2006-2015 Zakony.pl Konto w portalu  |  Zakony żeńskie  |  Zakony męskie  |  Podziel się ...  |  O portalu  |  Kontakt  |  Partnerzy